GERnétic
+420 734 523 523

GERnétic

Charakteristika

Společnost GERnétic vyvíjí a produkuje špičkovou francouzskou ošetřující kosmetiku určenou pro profesionální práci kosmetiček v salonu a následně pro každodenní domácí péči o pleť. Filozofie firmy GERnétic je založena na předpokladu, že pokožka odráží vnitřní stav organismu. Kosmetická péče neřeší pouze následky, ale odstraňuje i vnitřní příčiny problémů. Zakladatelem společnosti GERnétic byl dr. Albert Laporte, francouzský biolog a lékař, který před více než čtyřiceti lety založil první laboratoř specializovanou na buněčnou biologii se zaměřením na péči o pleť.

Jaké výrobky používáme?

Laboratoires GERnétic nabízí širokou škálu kosmetických výrobků na obličej, ruce a tělo. Ať už jsou požadavky jakékoli, najdeme mezi produkty ten, který je pro klientku nejideálnější: perfektní směs pro zdraví a maximální požitek z krásy.
Produkty péče o krásu GERnétic, které jsou výsledkem buněčného biologického výzkumu, jsou vyrobeny z rostlinných extraktů, vitamínů, stopových prvků, aminokyselin, bílkovin a vzácných olejů. Jejich stoprocentní přírodní složení zaručuje optimální výsledky bez rizika alergických reakcí.

Metody GERnétic jsou založeny na třech základních principech:

  1. Používání vyspělých technologí k obohacení složení výrobků o účinné přírodní látky.
  2. Vývoj synergie pro přímé ošetření pokožky, což je činí až 10x účinnější.
  3. Záruka kvality díky testování a řízení všech výrobků před, během a po výrobě.

Proč se rozhodnout pro tuto kosmetiku?

Kosmetika GERnétic zamezuje předčasnému stárnutí pokožky, ošetřuje tukové polštáře, celulitidu a otoky dolních končetin, zpevňuje a modeluje poprsí a dekolt, zeštíhluje a formuje postavu. Zároveň řeší problémy, které se na pokožce mohou vyskytnout, jako např. akné, strie, jizvy, ekzémy, popáleniny, lupénka, plísně, varixy a pigmentové skvrny.

Kdo s touto kosmetikou pracuje?

Miroslava Tokarčíková
Eva Žáková 

Více informací:
www.gernetic.cz

 

 

 

Název projektu: Dámský svět s.r.o. - Age management
Reg. číslo projektu: CZ.03.01.03/00/22_035/0001909
Cílem projektu je přizpůsobit řízení lidských zdrojů žadatele věkové struktuře zaměstnanců a posílit kompetence zaměstnanců podle potřeb vyplývajících z jejich věku. Cíle bude dosaženo pomocí třech klíčových aktivit: Implementace AM do personálních procesů, aktivita vč. evaluace, Interní profesní vzdělávání, Externí profesní vzdělávání.
Termín realizace: 1.1.2024 – 31.12.2026
Projekt je spolufinancován Evropskou unií.