Ceník / Platby

V Dámském světě kromě klasické hotovosti přijímáme také unišeky. Je možno platit platební kartou, nebo využít kartu klubovou. Vydáváme i vlastní dárkové poukazy.

Stáhnout ceník

Unišek

Přijímáme kupony Unišek. Kupony Unišek jsou benefity, kdy zaměstnavatel přispívá formou poukazu na sport, kulturu, vzdělání i zdravotní péči zaměstnanců. Dopřejte si za ně třeba masáž nebo služby výživové poradkyně. Vždy záleží jenom na Vás.

Dárkový poukaz

Originální dárkový poukaz Dámského světa v libovolné hodnotě je vhodný pro nejrůznější příležitosti. Můžete darovat svým blízkým nejvyšší péči i relax a pomoci s rehabilitací organismu. Díky naším dárkovým poukazům máte vždy čím vhodně podarovat.

 

 

Klubová karta

Chceme odměnit věrnost stálých zákazníků a proto nabízíme klubové karty, na kterých jsou zaznamenány veškeré absolované procedury. Každá utracená koruna se mění v jeden bod a ty jsou poté přeměněny v dárkové poukazy nebo slevy na procedury. Více informací požadujte na recepci.

Platební karty

Přijímáme platební karty běžně používané v České republice a nejznámější karty nadnárodních jmen jako jsou Master Card, Visa, Maestro a Debit Card.

Název projektu: Dámský svět s.r.o. - Age management
Reg. číslo projektu: CZ.03.01.03/00/22_035/0001909
Cílem projektu je přizpůsobit řízení lidských zdrojů žadatele věkové struktuře zaměstnanců a posílit kompetence zaměstnanců podle potřeb vyplývajících z jejich věku. Cíle bude dosaženo pomocí třech klíčových aktivit: Implementace AM do personálních procesů, aktivita vč. evaluace, Interní profesní vzdělávání, Externí profesní vzdělávání.
Termín realizace: 1.1.2024 – 31.12.2026
Projekt je spolufinancován Evropskou unií.