Glamour focení

Jde především o půvab!

„Glamour nebo-li budoir focení“ je snaha fotografky o zachycení přirozené krásy ženy. Oslava půvabu pleti, pohledu, vlasů, úsměvu či postavy je podpořena vhodnými kousky oděvů, které zakrývají, co mají, a poodhalují, co je krásné. Průsvitná krajka, hladký satén, jemnost hedvábí, útulnost kožíšku, to vše podpoří vlastní půvaby ženy.

Naším cílem je připravit pro vás mimořádný zážitek a umožnit vám prožití si něčeho krásného!

Jak „Glamour focení“  v Dámském světě probíhá?

Na recepci Dámského světa se informujte o nejbližším termínu. Zkontaktuje vás naše stylistka, která s vámi prodiskutuje styl oblečení, jeho barevnost, materiál, vhodnost pro focení a samotný čas, kdy se máte do salonu dostavit. V den focení vás kadeřnice učeše a kosmetička nalíčí speciální fotomake-up. Před prvním zmáčknutím spouště vše spolu s oblečením doladí stylistka.. Během focení, které trvá asi hodinu a půl, vám budou stylistka, kadeřnice a kosmetička nápomocné. 

Kde se fotí?

Jaký je další postup?

Fotografka pošle na váš email adresu s odkazem na fotografie. Vy si vyberete 20 fotek a ty ona zpracuje. Následně je dostanete na CD. Dle vlastního uvážení je pak na vás, jak s fotografiemi naložíte: zda si necháte vyrobit book, obraz…

Kolik focení stojí?

4500,- Kč

Cena zahrnuje práci kosmetičky, stylistky, fotografky a 20 fotek na CD.

Kdo fotí?

profesionální fotografka Alena Borlová 

Název projektu: Dámský svět s.r.o. - Age management
Reg. číslo projektu: CZ.03.01.03/00/22_035/0001909
Cílem projektu je přizpůsobit řízení lidských zdrojů žadatele věkové struktuře zaměstnanců a posílit kompetence zaměstnanců podle potřeb vyplývajících z jejich věku. Cíle bude dosaženo pomocí třech klíčových aktivit: Implementace AM do personálních procesů, aktivita vč. evaluace, Interní profesní vzdělávání, Externí profesní vzdělávání.
Termín realizace: 1.1.2024 – 31.12.2026
Projekt je spolufinancován Evropskou unií.