Depilace

Depilace cukrovou pastou

Provádíme depilace cukrovou pastou. Tato metoda je velmi citlivá k pokožce. Na choulostivých místech jako je podpaží, třísla nebo obličej nejlépe vidíme její šetrnost. Podráždění a zčervenání pokožky zmizí velice rychle. Cukrová pasta totiž odstraňuje chloupky pouze s odumřelými buňkami kůže, takže působí jako jemný peeling, ale nestrhává vrchní vrstvu kůže jako teplý vosk. Po cukrové depilaci se můžete opalovat již druhý den. Lze na ni přijít i s opálenou pokožkou. Nevadí, když se dostane na jemnou pokožku rtů či intimních partií. Cukrovou pastu lze nanést několikrát na stejné místo, dokud se chloupek neodstraní. Pokud máte problémy se zarůstáním chloupků, ekzémy po depilaci voskem a problémy se žilkami,  je pro vás cukrová depilace tou pravou. Získáte díky ní hladkou pokožku bez zbytečných bolestí a stresů. Odstraníme chloupky z jakých koli části těla, depilujeme nohy, horní ret, obočí, obličej, bradu, ruce, podpaží, hýždě, okolí prsních dvorců. U mužů lze depilovat vše kromě vousů. Depilace cukrovou pastou nevadí ani těhotným ženám. Maminky k nám mohou přivést své dospívající dcery dříve, než si "vypěstují" pevné chloupky holením. Výhody depilace cukrovou pastou oceníte zejména při depilaci citlivých intimních partií. Depilujeme kompletně intimní partie vpředu i vzadu. Dle přání ponecháme chloupky ve tvaru proužku či trojúhelníku.


Depilace voskem

Nejrozšířenějším způsobem odstraňování chloupků těla je depilace voskem. Při ní dochází k úplnému odstranění chloupků i s kořínky. Výsledný efekt po depilaci vydrží dva až osm týdnů. Depilaci voskem provádíme na celých nohou, nebo jen na lýtkách či stehnech a na předloktí. Na ostatní části těla používáme cukrovou pastu. Při pravidelných depilacích rostou chloupky pomaleji, a někdy dokonce i jejich růst vymizí. Výhodou depilace voskem je nízká cena.

Název projektu: Dámský svět s.r.o. - Age management
Reg. číslo projektu: CZ.03.01.03/00/22_035/0001909
Cílem projektu je přizpůsobit řízení lidských zdrojů žadatele věkové struktuře zaměstnanců a posílit kompetence zaměstnanců podle potřeb vyplývajících z jejich věku. Cíle bude dosaženo pomocí třech klíčových aktivit: Implementace AM do personálních procesů, aktivita vč. evaluace, Interní profesní vzdělávání, Externí profesní vzdělávání.
Termín realizace: 1.1.2024 – 31.12.2026
Projekt je spolufinancován Evropskou unií.