Svatba

V našem salónu nabízíme všem nevěstám, družičkám, maminkám i babičkám kompletní služby v oblasti kadeřnictví, vizážistiky, manikúry, pedikúry i stylistiky. Služby pro svůj velký den je možné využít samostatně, nebo formou výhodných „Svatebních balíčků“.

KADEŘNICTVÍ

Vlasy jsou korunou hlavy a dvojnásob to platí u nevěsty. Proto je vhodné si s přiměřeným časovým odstupem naplánovat zkoušku svatebního účesu. Na ní sdělit kadeřnici svoji představu, přinést si s sebou ozdoby do vlasů a nezapomenout i na případný závoj. Vzájemné porozumění a vyjasnění si představ o účesu pak přispívá k bezproblémovému průběhu svatebních příprav.

O svatebních účesech se také dočtete v jarním čísle magazínu Dámský svět (MDS jaro /2016)

 

VIZÁŽISTIKA

Svatební líčení by mělo podtrhnout nevěstinu něžnost a jemnost. I v tomto případě je vhodné si předem dopřát  zkoušku, domluvit se na případných ozdůbkách, aplikacích nebo jednorázových řasách. Vizážistky Dámského světa líčí profesionální dekorativní kosmetikou Art Deco, o které si můžete přečíst v letním čísle magazínu DS ( MDS léto /2015)

 

 

 

ŘASY

Jemný výraz nevěsty mohou vylepšit umělé řasy, obzvláště u těch žen, které mají své vlastní řasy slabé, řídké a krátké. Jistě nebude zklamaná žádná nevěsta, neboť kosmetičky mají na výběr až ze čtyř různých druhů řas. Řasy po aplikaci působí půvabně a přirozeně.

O aplikaci umělých řas si můžete také přečíst v jarním čísle magazínu Dámský svět (MDS jaro /2016)

MANIKÚRA

Krásně upravené ruce a jemně nalakované nehty, to je pro nevěstu nezbytnost. Široká škála barevnosti laků a dovednost manikérek v oblasti artnailu přispějí k celkovému dojmu a výsledné spokojenosti.

PEDIKÚRA

Dopřát svým nožkám péči, to by měla být přirozenost nejen pro nevěsty. Vhodné je domluvit se s pedikérkou na druhu lakování podle typu bot a šatů.

STYLISTIKA

Stylistka, neboli pravá ruka pro nevěstu, je profesionálka, která dovede poradit se svatebními šaty, boty, prádlem, doplňky nebo  šaty na převlečení. Může veškeré služby koordinovat a vzájemným propojením obohatit.

MAGAZÍN DÁMSKÝ SVĚT

Zajímavé čtení pro nevěsty je také v internetovém magazínu Dámský svět. www.damskysvet/magazin (MDS 03/2013)


SVATEBNÍ BALÍČKY

Dámský svět připravil pro své klientky – nevěsty cenově výhodné balíčky: malý a velký svatební balíček.


 

Název projektu: Dámský svět s.r.o. - Age management
Reg. číslo projektu: CZ.03.01.03/00/22_035/0001909
Cílem projektu je přizpůsobit řízení lidských zdrojů žadatele věkové struktuře zaměstnanců a posílit kompetence zaměstnanců podle potřeb vyplývajících z jejich věku. Cíle bude dosaženo pomocí třech klíčových aktivit: Implementace AM do personálních procesů, aktivita vč. evaluace, Interní profesní vzdělávání, Externí profesní vzdělávání.
Termín realizace: 1.1.2024 – 31.12.2026
Projekt je spolufinancován Evropskou unií.