Pedikúra

Pedikúra v Dámském světě zahrnuje komplexní ošetření nohou. Kombinujeme dvě varianty ošetření a to jak mokrou pedikúru, tak i přístrojovou. Takové ošetření je pro vaše nohy tou nejefektivnější variantou ošetření nohou!

Nabízíme mokrou i suchou pedikúru. Masáž plosky nohy a špony. 

Při celém procesu pedikúry, u nás v Dámském světě, používají pedikérky produkty značky Batavan a FOOTLOGIX. Zejména značka FOOTLOGIX je první a jediná pedikúrní péče na světě s pěnovou řadou PEDICEUTICALS, kterou vyvinula Katharin von Gavel. Vědecky vyvinutá řada těchto produktů obsahuje jedinečnou technologii, která napomáhá aktivním látkám proniknout rychleji a hlouběji do problematické kůže na nohou. Viditelné změny jsou zřejmé již v pouhých pár dnech používání. Každý přípravek se zaměřuje na jiné specifické potřeby bez zanechání nežádoucího mastného filmu.  Všechny tyto přípravky jsou vhodné pro používání na domácí ošetření nohou. Můžete si je u nás v salonu i zakoupit. Naše vyškolené pedikérky vám poradí, který přípravek je pro vaše nohy tím nejlepším.

 

Závěrečné lakování provádí naše pedikérky trvalejší variantou laku, tzv. Shellac značky CND.

 

V Dámském světě vám pedikúru na té nejvyšší profesionální úrovni provedou pedikérky:

Yvona Bulková

Jana Zlatohlávková

Barbora Stachová

, což na dovolené ocení

Pedikérské nástroje jsou denně sterilizovány v přístroji MELAG Sterilizator 75.

 

Včasnou péčí o nohy lze předejít pozdějším nepříjemným komplikacím.  

Název projektu: Dámský svět s.r.o. - Age management
Reg. číslo projektu: CZ.03.01.03/00/22_035/0001909
Cílem projektu je přizpůsobit řízení lidských zdrojů žadatele věkové struktuře zaměstnanců a posílit kompetence zaměstnanců podle potřeb vyplývajících z jejich věku. Cíle bude dosaženo pomocí třech klíčových aktivit: Implementace AM do personálních procesů, aktivita vč. evaluace, Interní profesní vzdělávání, Externí profesní vzdělávání.
Termín realizace: 1.1.2024 – 31.12.2026
Projekt je spolufinancován Evropskou unií.