Kadeřnictví

Moderní kadeřnictví  Dámský svět poskytuje vysokou úroveň veškerých služeb. V duchu filozofie wash and go od Vidal Sassoon stříháme vlasy tak, že bez velké námahy stále vypadáte jako byste právě opustila kadeřnictví. Vlasy barvíme  klasickou americkou metodou a 3D technologií, která je novinkou na trhu. Lze díky ní vylepšit ostatní známé metody barvení. Technologie 3D umožňuje dosáhnout lepšího výsledku ve srovnání s klasickým barvením a vytváří výrazné, intenzivní a neobvyklé odrazy. To vše má vliv na mimořádné zobrazení palety barev a dosud nevídanou intenzitu odstínů. Díky tomu je získaná barva hlubší, zářzářivější a trvanlivější. Vlasy prodlužujeme a zhušťujeme keratinem a silikonovými pásy. Naše kadeřnice  mistrně ovládají techniku česání dlouhých vlasů podle Patricka Camerona. Tato technika  je dokonalá pro  společenské účesy k významným událostem.

V našem  kadeřnictví Vám kromě příjemných prostor a oddychových chvil, v nichž vám bude  poskytnuta péče šitá přímo na míru, nabízíme tyto služby:

Stříhání

Naše kadeřnice pracují podle filozofie Vidal Sassoona „umýt a jít“. Vlasy vám budou ostříhány tak,abyste bez námahy a velkých úprav vypadala stále jako byste opustila kadeřnictví


3D technologie barvení:umožňuje dosáhnout lepšího výsledku ve srovnání s klasickým barvením a vytváří výrazné, intenzivní a neobvyklé odrazy. To vše má vliv na mimořádné zobrazení palety barev a dosud nevídanou intenzitu odstínů. Díky tomu je získaná barva hluboká, zářivá a trvanlivá.

Wellastrate

je profesionální permanentní styling pro narovnání vlasů, a to i obtížně narovnatelných, barvených či jinak poškozených. Přináší řešení pro všechny, kteří touží po rovných vlasech bez krepatění.Přináší vysokou míru narovnání vlasů a zároveň šetrnosti k vlasům,nová kationická báze přípravku má zvýšený pečující efekt a napomáhá regeneraci struktury vlasu.

Global keratin

je první a jedinou společností, která pro krásu využívá výhod Juvexinu. Juvexin je speciální směs proteinů a peptidů optimalizovanou speciálně pro vlasy. Juvexin byl vyvinut speciálně pro ochranu a obnovu vlasů do jejich původní mladistvé podoby a je obsažen ve všech produktech GKhair po celém světě, Juvexin proniká do vlasového vlákna, vyživuje ho, dodává mu potřebnou vlhkost a zlepšuje pružnost a celkovou poddajnost vlasů. Vlasy jsou měkčí, méně lámavé a odolnější vůči teplu. Jak vlhké, tak suché vlasy se lépe rozčesávají, jsou poddajnější a méně náchylné k lámání.

Společenské účesy

k významným příležitostem jako jsou svatby, plesy, důležitá setkání. Účesy tohoto charakteru jsou prováděny technikou Patricka Camerona, který je mistrem v česání dlouhých vlasů. Součástí česání společenských účesů je i služba vizážistky.

Poradenství

Naše profesionálně vyškolené kadeřnice vám poradí a pomohou se správnou úpravou vašich vlasů,a doporučí vám osvědčené přípravky, které máte možnost si u nás zakoupit

Očekáváme a s nadšením uvítáme též pány, kteří nebudou pouze ostříháni, ale čeká je po celodenním stresu mytí s důkladnou a odpočinkovou masáží hlavy.


BOUNTY'FUL 

Kadeřníci Londa Professional vytvořili krásně ženské typy účesů za použití palety jemného tabáku, mléčné vanilky a měděných růžových tónů, které vyjadřují řemeslnou brilantnost zpracování vlasů. Vlasy jsou jako surovina, kterou lze zpracovat do mnoha forem a poté obdivovat. Účesy spadají ve volných vlnách a loknách, přesto jsou precizně upraveny a sepnuty kombinací nových i tradičních kadeřnických technik.


UKÁZKA STYLU BOUNTY´FUL

PRIVÉE 


Skutečná oslava intimity. Tento účesový trend je důkazem, že kontrast mezi prchavým zábleskem a veřejným odhalením může být fascinující. Sociální sítě nás zbavily soukromí a zdá se, jako bychom se vzájemně už neznali zblízka, propásli maličkosti, které dělají z obyčejného neobyčejné. Trend Privée přináší hru skrytého a otevřeného - vlasy i barva se chtějí buď předvést všem anebo své detaily skrýt. Účesy vytvořené naším týmem jsou inspirovány potemnělými tóny, kontrastujícími s jemnými ženskými odstíny: malinová versus béžová, zářivě oranžová versus čisté tělové tóny.


UKÁZKA STYLU PRIVÉEESTATÉ


Londa myslí i na pány. Muž toho stylu by měl být komunikativní, obklopující se přáteli, zábavou, mají rádi velký kontrast barev, spojují pro někoho nespojitelné věci dohromady a jejich styl je vždy mladistvý a svěží.   I tito muži mají svoji energickou paletu barev - dominují jí  barvy BETONU, PETROLEJE, VYŠISOVANÉHO KAMENÍ A MODRÉ OBLOHY. Tento styl můžou samozřejmě nosit i ženy.

Název projektu: Dámský svět s.r.o. - Age management
Reg. číslo projektu: CZ.03.01.03/00/22_035/0001909
Cílem projektu je přizpůsobit řízení lidských zdrojů žadatele věkové struktuře zaměstnanců a posílit kompetence zaměstnanců podle potřeb vyplývajících z jejich věku. Cíle bude dosaženo pomocí třech klíčových aktivit: Implementace AM do personálních procesů, aktivita vč. evaluace, Interní profesní vzdělávání, Externí profesní vzdělávání.
Termín realizace: 1.1.2024 – 31.12.2026
Projekt je spolufinancován Evropskou unií.