Modeláž nehtů

Manikúra je kosmetická procedura , během které dochází ke kultivaci rukou s důrazem na nehty a jejich okolí. Součástí manikúry je čištění nehtů, jejich zarovnání a odstranění odumřelé kůže z jejich okolí a rukou. Manikúra se používá jak z čistě kosmetických důvodů, tak i z lékařských v případě, že je kolem nehtů nějaká virová či plísňová infekce. Nehty mohou upozornit i na nesrovnalosti a nedostatečnosti v těle (štítná žláza, ledviny). I proto jim je nutné věnovat pozornost

V péči o krásné ruce našich zákaznic využíváme hned několik metod.

·         Klasická manikúra

·         P - Shine

·         Modeláž nehtů (gelová modeláž)

·         Zapékací laky

Klasická manikúra se řadí k základním kosmetickým ošetřením rukou. Obsahuje odlakování, namočení rukou nebo požití změkčovače na kůžičky, odstranění kůžičky, pilování nehtu do tvaru, aplikaci vyživujícího séra, lakování a závěrečnou masáž rukou.

P - Shine je kúra založená na leštění nehtů v kombinaci s ochranou a vyživující vrstvou. Princip manikúry P-Shine pochází z Japonska, kde se ženy pyšnily krásnými lesklými nehty bez laku. Pouze za použití přírodních přípravků – včelí vosk, mateří kašička, křemičitá hlinka, jemný parafín – lze dosáhnout zdravých přirozených nehtů, které nejsou roztřepané a lámavé. U této metody je nutná pravidelná údržba a péče.

Modeláž nehtů je velmi vyhledávaná manikérská procedura. Při ní se na zkrácené a zdrsněné nehty vymodelují nové. Ty se následně vytvarují a vyleští. Takto připravené nehty se dále zdobí – ať už lakem nebo pomocí metody nailart (libovolnými motivy, kamínky nebo třpytkami). Takové nehty jsou krásné, originální a nepřehlédnutelné.

Zapékací laky  jsou exluzivní produkty, které boří hranice mezi gelem a lakem. Před aplikací manikérka nehty ostříhá na požadovaný tvar, upraví kůžičku a nanese zapékací lak. Ten se „zapéká“ pod speciálním světlem a okamžitě zasychá. Aplikace trvá asi 30 minut a nehtům dodá pevnost a ochranu, zářivé barvy a zrcadlový lesk. K výběru je na 80 odstínů barev. Odstranění se obejde bez poškození přírodního nehtu.

 

Nail art - nehtové umění

Pokud si klienta ráda dopřává něco mimořádného, Nail Art jí to splní. Nehty se stávají malými malířskými plátny a manikérky na ně kreslí. Výsledek by měl podtrhnout styl a dotvořit ho k dokonalosti. Umělecký výtvor lze vylepšit  třpytkami , kamínky, ozdobnými razítky, puntíky, proužky,prolínáním barev nebo ozdobnými ornamenty . Vše je podřízeno výsledné originalitě.

Parafínové zábaly rukou

Parafínové zábaly jsou výborné pro okamžitou regeneraci  - pokud jsou ruce suché, drsné a vrásčité. Parafín je speciální vosk s vitaminem E. Umí pokožku prohřát, změkčit a uvolnit, čímž do ní lépe pronikají výživné látky. To vede k regeneraci pokožky, svalů a kloubů. 


Manikérky:

Šárka Kuchtová

Lucie Vargová

Lucie Mangoltová


Upravené nehty patří k viditelné vizitce každého člověka, proto je důležité jim věnovat  pozornost.

Název projektu: Dámský svět s.r.o. - Age management
Reg. číslo projektu: CZ.03.01.03/00/22_035/0001909
Cílem projektu je přizpůsobit řízení lidských zdrojů žadatele věkové struktuře zaměstnanců a posílit kompetence zaměstnanců podle potřeb vyplývajících z jejich věku. Cíle bude dosaženo pomocí třech klíčových aktivit: Implementace AM do personálních procesů, aktivita vč. evaluace, Interní profesní vzdělávání, Externí profesní vzdělávání.
Termín realizace: 1.1.2024 – 31.12.2026
Projekt je spolufinancován Evropskou unií.